Projektanci jednego z najbardziej znanych lachonów na świecie, a mianowicie lalki Barbie postanowili stworzyć wersję z pewnym, nazwijmy to gadżetem. Nie wiem jak Wy i Wasze córki, ale ja bym się nie chciał taką bawić. Gdybym się bawił lalkami oczywiście... Bo się nie bawie! Serio!



Jak oceniacie ten niecodzienny pomysł?
PKP znalazło sposób
wczoraj godz. 01:23 przez: scooter
Szczęście trzeba chwytać całymi rękoma
wczoraj godz. 01:23 przez: scooter
Nie musisz być doskonały
wczoraj godz. 01:19 przez: scooter