Grudzień się rozpoczął, już niedługo możemy spodziewać się pierwszych oznak zimy. Właśnie dlatego warto zabezpieczyć się przed śniegiem. Jak wiadomo, jazda rowerem po białym puchu jest mocno utrudniona. Pokażemy Wam jak uniknąć przykrych upadków na śliską drogę.
Potrzebujemy takich oto plastikowych paseczków i czegoś do przycinania ich:

Zaczepiamy w ten oto sposób wokół opony i odcinamy zbędny kawałek:


I już możemy cieszyć się o wiele przyczepniejszym pojazdem:

PKP znalazło sposób
wczoraj godz. 01:23 przez: scooter
Szczęście trzeba chwytać całymi rękoma
wczoraj godz. 01:23 przez: scooter
Nie musisz być doskonały
wczoraj godz. 01:19 przez: scooter